II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli
22 stycznia odbył się finał II Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli – tym razem byliśmy przygotowani na ilość zawodników, która wzięła w nim udział, więc spokojnie przeprowadziliśmy turniej gdzie uczestniczyło 156 uczniów. Wszystko odbyło się zdecydowanie sprawniej, ponieważ pomógł nam Pan Robert Korpalski i Pan Marek Ścisły – za co serdecznie dziękujemy. Szkoły walczyły […]










