Akademickie Mistrzostwa Dolnego Śląska
W poniedziałek odbyły się Akademickie Mistrzostwa Dolnego Śląska, które zostały przeniesione sprzed dwóch tygodni z powodu bardzo silnych wiatrów. Niesamowitą grą podzielił na pary czterech startujących mistrzów międzynarodowych – nasz trener i zawodnik – Mateusz Dubiński, który zajął w nich trzecie miejsce:
1. IM Mateusz Kołosowski
2. IM Daniel Sadzikowski
3. Mateusz Dubiński
4. IM Łukasz Butkiewicz
5. IM Oskar Wieczorek
…
Serdecznie gratulujemy i życzymy podobnego wyniku w zbliżającym się turnieju Cracovii.