Mistrzostwa Wrocławia Szkół 2014
W poprzednim tygodniu odbyły się Mistrzostwa Wrocławia Szkół: Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych, na które przychodziło o wiele więcej drużyn niż było zgłoszonych – niezmiernie miło nam z tego faktu, ale na przyszły rok trzeba będzie przygotować większe sale gry.
Najlepsze szkoły we Wrocławiu na rok 2014 to:
| PODSTAWÓWKI | GIMNAZJA | LICEA |
| 1. SP 17 | 1. Gim 13 | 1. II LO |
| 2. SP 63 | 2. Gim 23 | 2. VIII LO |
| 3. SP 91 | 3. Gim 49 | 3. XIV LO |
Ponadto serwisy turniejowe dostępne są na chessarbitrze – osobno dla: Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady.
Zapraszamy również do oglądania zdjęć ze zmagań Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Liceów.