WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli

Odliczając niebawem nadchodzące święta, do fianłu II Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli został już tylko miesiąc. 24 stycznia 2014 r. w Hali Stulecia zapraszamy na ostateczną rozgrywkę tego cyklu. Prosimy też o wcześniejsze zgłaszanie uczestników przez formularze internetowe, które niedługo będą tutaj umieszczone.

Jeżeli mowa o sali kongresowej, to wszystkich chętnych zapraszamy w to samo miejsce – w tę sobotę – do sprawdzenia swoich możliwości intelektualnych. Warto potwierdzić, że szachiści są elitarnymi zawodnikami nie tylko na turniejach.