Turniej Mikołaj rozdaje kategorie
Niedziela pełna wrażeń nie tylko przy Kołłątaja. W turnieju Mikołajkowym na Bielanach Wrocławskich nasz zawodnik – Paweł Stankiewicz – zatriumfował w głównym turnieju zdobywając 6.5 pkt z siedmiu partii, co oznacza, iż żaden z rywali nie był w stanie pokonać mistrza. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Wracając z powrotem do Wrocławia – powiemy, że dzisiejszy dzień zakończył się podwyższeniem poziomu szachowego, aż dziewięciu uczestników, co razem z wczorajszymi rezultatami daje 14 nowych kategorii, którymi Mikołaj obdarował
młodych szachistów. Obiecane zakończenia turniejów i dwudniowe pojedynki można zobaczyć w galerii.
Turniej oczywiście nie zostałby rozegrany, gdyby nie współpraca i wielka pomoc ze strony Klubu Szachowego Politechniki Wrocławskiej. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy ich ugościć.