Meczyk treningowy!
Nauczyciele kontra uczniowie: to już trzyletnia tradycja, niestety znów wygrali mądrzejsi 4:1. Wśród kobiet wygrała MARYJA – dobry prognostykolimpijski!
Nauczyciele kontra uczniowie: to już trzyletnia tradycja, niestety znów wygrali mądrzejsi 4:1. Wśród kobiet wygrała MARYJA – dobry prognostykolimpijski!
Skład olimpijskiej drużyny 2025! BOSS: Artur Florkiewicz Prasa – Wiktoria Szeflińska. Powodzenia,
Wstępnie zapisani zawodnicy:
Inteligencja wśród młodych nie umarła. Zamień strach przed szkołą na siłę kreacji! Regulamin tegoricznego turnieju. Cel: wyłonienie olimpijskiej drużyny COGITO 2025.
24 – 25 listopada, zapraszam na Igrzyska i Licealiadę szachową! Trenerzy pokażmy, że inteligencja nie umarła. Trzeba uruchomić wuefistów, bo obowiązkowe zapisy są przez słynny srs?
Przyszedłem na Dziady, czy do dziadów? Trochę tego, i trochę tego…Wspaniałemu Maciejowi i jego prześlicznej żonce, za jeszcze lepszy smalczyk z ogórkiem. Nie ma lepszej recenzji niż dziesięcio minutowe oklaski na stojąco! Amen, ale aby tradycję podtrzymać piszę. Razem bowiem można więcej! Kambak uwielbiam na Was patrzeć. Tym razem zatrzymam się na chwilę w miejscu, […]
Dziekuję wszystkim za wyśmienite życzenia urodzinowe. Panie Wojtku, trenerze, życzę tylko zdrowia – resztę proszę sobie samemu kupić! Czad
W nieskończoność mnożą się jej sukcesy, przed chwilką Mistrzyni Europy, a teraz Mistrzyni Polski w BLIZA.
W Technikum Samochodowym jest wspaniała kadra w ramach cudownej integracji odbyły się rozgrywki piłki siatkowej. Wystartowały cztery cztery drużyny: klasy pierwsze 2: 0 dla kadry, klasy drugie 2:0 dla kadry, klasy trzecie 2:1 dla kadry. Starsi, ale jeszcze mogą! Dziękujemy wyśmienitym organizatorom, i wszystkim uczestnikom.
To jest jej chwila. Zyczę także jej innych takich momentów!
W świętym dla nas roku 2016, kiedy Wrocław był Europejską Stolicą Kultury, zdobyliśmy 252 złote medale, zaczynając od złota w Sztokholmie. Wtedy wykluło się motto: Pracuj tak, aby grano Mazurka Dąbrowskiego! Brawo dziewczyny z BATUMI.
Polki Mistrzyniami Europy. Amen. Słynne motto WKSu: graj tak, aby inni bili się tylko co najwyżej o srebro!
Przygody z wyobrażonego lasu – KAMBAK Wyobraźnia bierze odwet na rzeczywistości, czyli KAMBAK udowadnia, że wielki Einstein się nie pomylił[1]. Autor recenzji: oczywiście „czuły narrator”! Czy teatr może być jednocześnie kolumbijską puszczą i pułapką? Przestrzenią pełną magii, a jednocześnie miejscem konfrontacji z tym, co w nas najbardziej realne? „Przygody z wyobrażonego lasu” — najnowszy […]
Stefan Mizia, legenda 14 LO. Wyśmienity matematyk i muzyk! Grający w szachy amator. Uczeń Mieczysława Fulary. Twórca – inicjator – memeoriału szachowego w EZNie.
Po raz 19 szachy zagościały w Elektronicznych Zakładach Naukowych. Zawody odbyły się w trzech kategoriach: open, tu niestety królował WKS Kopernik – zgarnął całe podium. W kategorii absolwenci Turniej zdominaował DOMINATOR – aktywny amator, Marek Pociejowski. W trzeciej kategorii zwyciężył wielki MAKSIMUS. Do zobaczenia za rok na jubileuszowym!
Zapraszamy na 19 już szachowy memoriał Mieczysława Fulary. 27 września 2025, o 8.