Drużynowe Mistrzostwa Polski – Ekstraliga
W ubiegły weekend w Katowicach odbył się trzeci – finałowy zjazd Drużynowych Mistrzostw Polski – Ekstraligi Szachowej. WKS Kopernik startował jako beniaminek w tegorocznej edycji Ekstraligi i zajął bardzo dobre 7 miejsce! Oznacza to, że w przyszłym roku mamy również okazję, szansę i zaszczyt zmierzyć się z najlepszymi drużynami w kraju. Jesteśmy bardzo dumni z […]













