VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych – II turniej
Z przyjemnością zapraszamy na II turniej Wrocławskiej Ligi Szachowej Szkół Podstawowych – już za 2 tygodnie – 20 października 2017. Tym, którzy zawitają na nasz turniej po raz pierwszy zachęcamy do zapoznania się z komunikatem.
Poniżej linki do serwisów turniejowych poszczególnych grup. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego zgłoszenia chęci udziału w turnieju. W przypadku zgłoszenia po 18 października nie gwarantujemy możliwości udziału w turnieju! Serdecznie zapraszamy!
| dziewczynki | chłopcy |
| klasa 0 | klasa 0 |
| klasa 1 | klasa 1 |
| klasa 2 | klasa 2 |
| klasa 3 | klasa 3 |
| klasa 4 | klasa 4 |
| klasa 5 | klasa 5 |
| klasa 6 | klasa 6 |
| klasa 7 | klasa 7 |