WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

XXI Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury

W poprzedni weekend odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury, w których nasza drużyna pod opieką trenera Janusza Żyły, zdobyła brązowy medal. Trzecie miejsce zawdzięczamy trójce naszych zawodników, którzy zagrali w składzie:

1. Bartosz Miszkieło
2. Maksymilian Bogut
3. Tomasz Żyła

Gratulujemy sukcesu naszym muszkieterom i zapraszamy do oglądnięcia kilku zdjęć w galerii.