WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

X Memoriał Mieczysława Fulary

Najmocniej przepraszam za brak dostępu do strony przez ostatni tydzień, ale nie miałem możliwości, żeby utrzymać ją na poprzednim serwerze.

Nadrabiając jednak aktualności… Jutro odbędzie się X Memoriał Mieczysława Fulary na ulicy Braniborskiej w budynku Elektroniczych Zakładów Naukowych, na który wszystkich serdecznie zapraszam. Komunikat jest dostępny tutaj.

Zgłoszenia do odpowiednich grup przyjmuję mailem lub w serwisach turniejowych:

OPEN SENIORSKI;
OPEN JUNIORSKI (uczniowie szkół podstawowych);
ABSOLWENCI EZN;
UCZNIOWIE EZN.