VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych – I turniej
Przypominamy!!!!
I turniej VI Wrocławskiej Ligi Szachowej Szkół Podstawowych już w piątek – 22 września 2017.
Kto jeszcze nie dokonał zgłoszenia zachęcamy do wysłania maila lub zarejestrowania się w serwisie turniejowym! W przypadku zgłoszenia po 20 września nie gwarantujemy możliwości udziału w turnieju!
gdzie: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WYSOKIEJ, UL. CHABROWA 99
kiedy: 22 WRZEŚNIA, OD GODZ. 8:30
Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem turnieju.
Poniżej linki do serwisów turniejowych poszczególnych grup. Serdecznie zapraszamy!!!
| dziewczynki | chłopcy |
| klasa 0 | klasa 0 |
| klasa 1 | klasa 1 |
| klasa 2 | klasa 2 |
| klasa 3 | klasa 3 |
| klasa 4 | klasa 4 |
| klasa 5 | klasa 5 |
| klasa 6 | klasa 6 |
| klasa 7 | klasa 7 |