Turniej o Złotą Wieżę 2016
11 maja 2016 odbyła się kolejna fantastyczna imprezka dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym – Turniej o Złotą Wieżę. Zawodnicy z klas I – III SP 71 zadebiutowali w tej imprezie i zajęli wspaniałe 4 miejsce.
Jest to dobry prognostyk za rok, bo zamierzamy wystawić taki sam skład w przyszłym roku i powalczyć o medale.
Należy wspomnieć, że Piotr Kejna, Pior Butkiewicz i Piotr Lecyk wywalczyli II miejsca na swoich szachownicach. Brawo Piotrki !!!
Przepiękny Puchar Złota Wieża trafił do drużyny SP 50.
Dziekujemy naszym zawodnikom za waleczność i gratulujemy wygranych partii.
Puchar, salę gry i portrety naszych zawodników można obejrzeć tutaj.