Szachowy Memoriał w EZNie.
Po raz 19 szachy zagościały w Elektronicznych Zakładach Naukowych. Zawody odbyły się w trzech kategoriach: open, tu niestety królował WKS Kopernik – zgarnął całe podium. W kategorii absolwenci Turniej zdominaował DOMINATOR – aktywny amator, Marek Pociejowski. W trzeciej kategorii zwyciężył wielki MAKSIMUS. Do zobaczenia za rok na jubileuszowym!