WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Szachowy Memoriał w EZNie.

Po raz 19 szachy zagościały w Elektronicznych Zakładach Naukowych. Zawody odbyły się w trzech kategoriach: open, tu niestety królował WKS Kopernik – zgarnął całe podium. W kategorii absolwenci Turniej zdominaował DOMINATOR – aktywny amator, Marek Pociejowski. W trzeciej kategorii zwyciężył wielki MAKSIMUS. Do zobaczenia za rok na jubileuszowym!