Szachowe mistrzostwa Szkoły w Wysokiej
Dnia 21 lutego 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w szachach klas 0-7. Zgłosiło się aż 50 osób chętnych do pojedynków na szachownicach. W finałowej rozgrywce rozstrzygnięto miejsca na podium i po zaciętej walce możemy przedstawić naszych finalistów:
| dziewczynki | chłopcy |
| 1. Zuzanna Deryng-Dymitrowicz | 1. Kuba Wojciechowski |
| 2. Julia Łyszczarz | 2. Gustaw Fedorowski-Gabryś |
| 3. Aleksandra Adamska | 3. Bruno Adamski |
Tym została wyłoniona drużyna na Drużynowe Mistrzostwa Polski w Pokrzywnej.
Zapraszamy do galerii zdjęć
Szczegółowe wyniki na szachownicach można przeanalizować tu