REYJKJAVIK CHESS OPEN 2015
W Reykjaviku skończył się międzynarodowy turniej, nasz obóz, szkolenia arcymistrzowskie i chłodne dni. Po odsłonięciu tarczy słońca przez księżyc przyszła również wyższa temperatura, także wyjeżdżamy obecnie ze słonecznej Islandii. Oprócz zwiększonej temperatury odnotowaliśmy spore przyrosty rankingów, a największy sukces odniósł wychowanek MDK Kopernik – Jacek Stopa – który wypełnił trzecią i ostatnią normę arcymistrzowską. Został tym samym pierwszym wrocławskim zawodnikiem z tytułem GMa.
Zdjęcia z drugiej połowy turnieju można oglądnąć w galerii obozowej.