Obóz szkoleniowy Świdnica 2014
W dniach 8-11 listopada w Świdnicy odbył się obóz szkoleniowy naszych czołowych zawodników. Zagrali oni w dwóch turniejach towarzyszących z niemałymi sukcesami. Złote medale zdobyli w swoich kategoriach wiekowych Szymon Semp i Maciej Luboń, brązowe Tomasz Żyła, Patrycja Krzywdzińska, Patrycja Dzielendziak i Małgorzata Kowalik.
Oprócz umysłowych zmagań podczas turniejów odbyły się również zajęcia ze śpiewu, grania na gitarze i wyjście do kina. Ponadto młodzież mogła intensywnie przygotować się do sprawdzianu szóstoklasisty i egzaminu gimnazjalnego z matematyki.
Natępny obóz przewidziany jest w Krakowie od 26 do 31 grudnia 2014, na który zapraszamy wszystkich chętnych. W galerii można oglągnąć zdjęcia z Świdnicy.