Obóz szachowy Dąbki 2014
W poprzednim tygodniu z obozu w Dąbkach – w bardzo dobrych humorach przed rokiem szkolnym – wróciła grupa naszych zawodników. Podczas trwającego tam turnieju, brązowy medal w XIV Indywidualnych Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski Szkół zdobył Maksymilian Bogut. W innej grupie wiekowej srebro wywalczył Tomasz Żyła. Serdecznie gratulujemy.
Zajęcia, zabawy i zdobyte trofea można zobaczyć w galerii.