WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Mistrzostwa Województwa w Radkowie

11 października o godzinie 17:00 przy mostach mieszczańskich (pętla tramwajowa) zostanie podstawiony autobus dla zawodników, którzy wybierają się na Mistrzostwa Województwa w Radkowie. Koszt wyjazdu to 360zł za zakwaterowanie i wyżywienie + 40zł – opłaty wpisowego i na PZSzach. Przejazd w obie strony jest bezpłatny.

Powrót planowany jest 16 października w godzinach wieczornych (dokładna godzina zostanie podana po odprawie technicznej w pierwszym dniu zawodów).

Chętnych prosimy o zgłoszenia do 4.10.2013 roku.