WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Mistrzostwa Świata w szachach pod wodą!?

Zawsze w moim klubie marzył mi się dwubój – setka zmiennym i szachy. A tu nagle w Polsce, 72 zawodników gra w szachy podwodne! Brawo dla organizatorów.