Mistrzostwa Gimnazjum nr 17
Przed chwilą skończyły się Mistrzostwa Gimnazjum nr 17, w których pomimo panującej już świątecznej atmosfery, uczniowie przyszli zagrać w turnieju. Zapraszam do zobaczenia zawodników, którzy wzięli udział w zawodach G 17 oraz zapoznania się z wynikami w serwisie turniejowym.