WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych Żarów 2014

W poprzedni weekend odbyły sie Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych. Z Żarowa przyjechaliśmy z jednym brązowym medalem, który zawdzięczamy Emilce Kochanowicz – jest to jej kolejny do kolecji krążek z turnieju tej rangi. Serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy następnych, coraz to wyższych miejsc na podium.

Poza tym udział w zawodach brał jej brat Ksawery, któremu nie poszło, aż tak dobrze i uplasował się na miejscu w połowie tabeli. Tuż za medalowym miejscem znalazł się Tomek Żyła, a do trzeciego i drugiego miejsca zabrakło mu tylko pół punktu.

Do oglądnięcia niewielkiej galerii zapraszamy tutaj. Są w niej również zdjęcia Pana Marcina Korzekwy. Bardzo też chcielibyśmy podziękować rodzicom za okazaną pomoc i zaangażowanie w ten wyjazd.