Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Liceów
Chciałbym wszystkich poinformować, że miesiąc i napięcie maturalne już zniknęło u większości tegorocznych abiturientów, także proszę spodziewać się z powrotem aktualizacji strony. Za brak tej czynności najmocniej przepraszam. Żeby jednak nie umieszczać każdej informacji jednocześnie, będę to robił codziennie w najbliższym tygodniu, ponieważ trochę się tego zebrało.
Zacznijmy w porządku chronologicznym od zdarzeń, które miały miejsce najwcześniej. Dzisiaj przedstawię wyniki Mistrzostw Dolnego Śląska Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Liceów. Odbyły się one 27 kwietnia, także już jakiś czas temu.
Na terenie Elektronicznych Zakładów Naukowych we Wrocławiu w zawodach wzięły udział łącznie 23 drużyny. Wyniki każdej z grup przedstawione są poniżej:
Igrzyska Młodzieży Szkolnej;
Gimnazjada;
Licealiada.
Zapraszam również do oglądnięcia krótkiej galerii z Mistrzostw.