WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Żarowie

W ten weekend 21-22.09.2013 r. zawodnicy naszego klubu wybierają się do Żarowa na Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów. Wyjazd jest całkowicie opłacany przez WKS Kopernik. Chętnych prosimy o zgłoszenia mailem lub telefonicznie.

Planujemy pojechać z rana pociągiem i wrócić po zakończeniu rozgrywek w danym dniu. Zarówno w sobotę jak i niedzielę o godzinie 7:40, zbieramy się pod zegarem, przy holu głównym dworca PKP (wejście od strony Piłsudskiego). Sobotni powrót przewidziany jest na 21:50 w tym samym miejscu, niedzielny natomiast o 19:50. Harmonogram rozgrywek jest dostępny w komunikacie.