WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Mecz Anand – Carlsen

Wczorajszy pojedynek Carlsen-Anand zakończył się bardzo szybkim remisem. Na zdjęciach widać, że Magnus był ewidentnie zmęczony tego dnia, co mogło zaowocować brakiem aspiracji na wygraną. Z drugiej strony prowadzi 5:3, zatem wystarczy, że nie przegra żadnej partii i w ten sposób odbierze z rąk Ananda tytuł Mistrza Świata.

Odskakując lekko od tematu meczu – jeżeli chcecie zobaczyć podobne wydarzenie we Wrocławiu to prosimy o oddawanie głosów w sondażu Światowych Gier.