WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

IV Liga Szachowa

Dzisiaj rozegraliśmy kolejne dwie rundy IV Ligi Szachowej, goszcząc drużyny z Milicza i Sycowa. Skład juniorski – najprawdopodobniej z okazji zbliżającego się Mikołaja – postanowił rozdać wszystkie możliwe punkty, zarówno jednemu jak i drugiemu przeciwnikowi. Seniorzy natomiast nie czują jeszcze Magii Świąt, ponieważ po raz kolejny nie dali szans swoim rywalom wygrywając w:

IV rundzie: 5:0
V rundzie: 4.5:0.5

Fotograf tym razem nie popisał się zrobieniem jakiegokolwiek zdjęcia, gdyż za bardzo zaangażował się w swoje partie – przepraszamy, ale zmagania z dzisiejszego dnia niestety zostaną tylko miłym wspomnieniem w głowach graczy.