WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

IV Liga okręgowa 2014/2015

W ten weekend dwie nasze drużyny miały zagrać zaległe mecze z IV Wrocławskiej Ligi Okręgowej, ale ze względów organizacyjnych i logistycznych zagrała tylko jedna.

W Sycowie – ponieważ tam odbyły się dwie rundy – ugościli nas w bardzo miłej atmosferze, a wyniki meczów były następujące: drużyna z Milicza zabrała nam jeden punkt, więc wygraliśmy 4:1, natomiast Syców zremisował z nami 2.5:2.5 odbierając tym samym status lidera w klasyfikacji generalnej.

Zdjęcia naszych zawodników podczas tego meczu można zobaczyć tutaj.