IV Liga okręgowa 2013/2014
Dzisiejsze rundy IV Ligi zakończyły się zdecydowanie lepszym wynikiem niż ta sprzed dwóch tygodni, w której to przegraliśmy z jedną z drużyn Hetmana 2:3.
Wygraliśmy oba mecze z pozostałymi zespołami WKSz GANT Hetman:
XII runda: 4.5:0.5
XIII runda: 5:0
Następne – ostatnie już dwie partie, zostaną rozegrane za dwa tygodnie – 16 lutego, także już niedługo będziemy mogli poznać wyniki całego turnieju. Miejmy tylko nadzieję, że zbliżające się Walentynki nie zawrócą naszym zawodnikom za bardzo w głowie.