III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014
Z nowym rokiem przychodzi następna już, III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli, na którą wszystkich gorąco zapraszamy. Komunikat można zobaczyć tutaj
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: pawelbabijczuk@gmail.com lub asokolski@gmail.com. Można również zapisywać się poprzez formularz zgłoszeniowy w serwisach turniejowych:
CHŁOPCY:
ZERÓWKI , KLASY I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI
DZIEWCZYNKI:
ZERÓWKI , KLASY I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI