WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014

Wczoraj zakończył się kolejny turniej III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Zagrało w nim 143 zawodników, a wyniki poszczególnych grup można zobaczyć w serwisach turniejowych, klikając łącza poniżej.

CHŁOPCY:
KLASY 0-I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI

DZIEWCZYNKI:
KLASY 0-I , KLASY II-III-IV , KLASY V-VI

Ponownie dziękuję rodzicom za pomoc przy najmłodszych grupach – tym razem zostały przeprowadzone one tak sprawnie, że sędziowie byli pełni podziwu.

Galerię zdjęć można oglądnąć tutaj. Przypominam również o wysyłaniu motta, które będzie hasłem przewodnim w przyszłorocznych turniejach Ligi i oczywiście zapraszam na finał, który odbędzie się 4 lutego 2015 roku.