III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014
Już za dwa tygodnie odbędzie się drugi turniej z cyklu III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Klasyfikacja drużynowa po pierwszym wygląda następująco: WYNIKI.
Chciałbym przypomnieć, że na rezultat końcowy szkoły ma wpływ każdy zdobyty punkt przez poszczególnych zawodników. Zapraszam do Hali Stulecia już 4 listopada.