III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014
Rozpoczęła się III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli – jak co roku, miło nam było ponownie gościć najmłodszych szachistów w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Udział w zawodach wzięło łącznie 108 zawodników, a wyniki można zobaczyć na stronie chessarbitra lub bezpośrednio dla poszczególnych grup:
CHŁOPCY:
KLASY 0-I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI
DZIEWCZYNKI:
KLASY 0-I , KLASY II-III , KLASY IV-V-VI
Kilka zdjęć z dzisiejszego wydarzenia można oglądnąć w galerii turnieju, która niebawem się trochę poszerzy.
Na koniec i przede wszystkim, chciałbym bardzo podziękować rodzicom i opiekunom za pomoc, którą okazali, ponieważ bez niej te zawody nie przebiegłyby tak sprawnie po nieplanowanym falstarcie. Na kolejny turniej zapraszam 4 listopada.