WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014

Chciałbym przypomnieć, że w tę środę – 1 października – odbędzię się pierwszy turniej z cyklu III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Serdecznie zapraszam najmłodszych szachistów. Zgłoszenia przyjmowane są pod mailami: pawelbabijczuk@gmail.com lub asokolski@gmail.com. Oczywiście można również zapisywać się poprzez formularz zgłoszeniowy w serwisach turniejowych (proszę wtedy o podanie numeru szkoły):

CHŁOPCY:
ZERÓWKI , KLASY I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI

DZIEWCZYNKI:
ZERÓWKI , KLASY I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI