III Liga Okręgowa
Było blisko, ale…
… nie udało się pokonać szachowego giganta, jakim jest Polonia. Nasza III-ligowa drużyna zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, a przed nimi jeszcze tylko jeden mecz do końca. Otarliśmy się o zwycięstwo lecz najwyraźniej nie powtórzymy wyniku z poprzedniego roku, gdzie debiutancko wystartowaliśmy w IV lidze i zdołaliśmy ją wygrać.
Jako najmłodszemu wrocławskiemu klubowi pozostaje nam w tym roku cieszyć się ponowną wygraną w IV Lidze lub poddać się po porażce i spróbować szczęścia w warcabach.