WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

III i IV Liga okręgowa 2014/2015

W ten weekend odbędą się mecze III i IV Dolnośląskiej Ligi Okręgowej. Drużyna z wyższej ligi zagra z Hetmanem, natomiast w IV lidze będziemy grali następujące rundy:

Drużyny P i G

7 lutego – VIII i IX rundę z MUKSem Śródmieście;
8 lutego – X i XI z Brzegiem Dolnym.

Wszystkie te mecze zostaną rozegrane u nas w Koperniku, na Kołłątaja.

Drużyny A i J 8 lutego zagrają X i XI rundę z MUKSem Śródmieście na Duboisa.