WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

III i IV Liga Okręgowa 2014/2015

W niedzielę nasi zawodnicy zagrali pierwsze rundy III i IV Ligi Szachowej. W tej wyższej odbyło się bez żadnych niespodzianek i goszcząca nas drużyna z Lubina została pokonana 5:0.

W Koperniku natomiast zagrały ze sobą cztery ekipy z różnymi rezultatami. Ich wytężone umysły można oglądnąć w galerii ligowej.

Dodatkowo w MDKu przed rozpoczęciem zawodów odbyło się zebranie z rodzicami, na którym zostały poruszone m. in. kwestie obozu w Krakowie, Reykjaviku i wyjazdów na Mistrzostwa Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszego klubu został też wybrany nowy Zarząd, a w skład jego wchodzą:

Prezes: Wojciech Babijczuk
Wiceprezes ds informacyjnych: Paweł Babijczuk
Wiceprezes ds organizacyjnych: Adrian Miszkieło

Członkowie: Mateusz Dubiński, Janusz Dzielendziak, Marek Migdziński i Teresa Krzywdzińska.