II Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli – III turniej
Emocje były widoczne nie tylko w Indiach, gdzie prowadzący 6:3 Carlsen jest bliski przesądzenia wyniku z Anandem. Podczas II Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli doszło do niecodziennego rekordu – niezwykle przyjemnego dla naszego klubu. Mowa tutaj o liczbie uczestników w owych zawodach, ponieważ przekroczyła ona 150.
Nie byliśmy przygotowani na obecność tylu młodych graczy, ale dzięki pomocy Pana Roberta Korpalskiego, który pojechał po dodatkowy sprzęt ze swojej szkoły – przeprowadziliśmy sprawnie trzeci już w tym roku turniej tego cyklu. Bardzo serdecznie dziękujemy.
Zmagania przyszłych mistrzów można przeglądać w galerii turnieju – do czego oczywiście uprzejmie zachęcamy.