WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

II Otwarte Mistrzostwa WKS Kopernik 2015

Dzisiaj swój turniej rozpoczęła najsilniejsza grupa w II Otwartych Mistrzostwach WKS Kopernik – grupa E. Grają w niej zawodnicy od II kategorii szachowej. Tutaj można zobaczyć ich skupienie i zamyślone miny, które są najprawdopodobniej spowodowane liczeniem zmyślnych i skomplikowanych wariantów na szachownicach.

Pozostałych zapraszam jutro rano, ponieważ zapisy będą trwały do godziny 9:40. Spóźnialskich czeka gra od drugiej rundy.