II Otwarte Mistrzostwa WKS Kopernik 2015
Dzisiaj swój turniej rozpoczęła najsilniejsza grupa w II Otwartych Mistrzostwach WKS Kopernik – grupa E. Grają w niej zawodnicy od II kategorii szachowej. Tutaj można zobaczyć ich skupienie i zamyślone miny, które są najprawdopodobniej spowodowane liczeniem zmyślnych i skomplikowanych wariantów na szachownicach.
Pozostałych zapraszam jutro rano, ponieważ zapisy będą trwały do godziny 9:40. Spóźnialskich czeka gra od drugiej rundy.