WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

II Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego

Wczoraj ze Świdnicy wrócili nasi podopieczni, którzy tym razem przede wszystkim reprezentowali Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży. Turniej był fantastyczny nie tylko ze względu na jego rangę, ale i panującą atmosferę oraz wyniki. Część tego wydarzenia można zobaczyć w galerii.

Tomek Żyła został Mistrzem Polski do lat 10 na tych rozgrywkach. Wygrał również turniej towarzyszący o Szablę Piłsudkiego (HETMAN Wrocław) w swojej kategorii wiekowej.

Trenerzy z identyczną ilością zdobytych punktów uplasowali się na trzeciej pozycji, obdarowując CEKDiM brązowym medalem dla Nauczycieli.