Igrzyska Szkół Podstawowych
Już prawie dwa tygodnie temu w Hali Stulecia zakończyły się Igrzyska Szkół Podstawowych, na których drużyna szkolona przez naszego Prezesa zajęła II miejsce, a jeden z jej zawodników – Szymon Semp – indywidualnie wygrał na swojej szachownicy. Tym wynikiem zagwarantowali sobie awans do Mistrzostw Wrocławia. Zapraszam do przeglądnięcia galerii z Igrzysk.