Święta, święta …
Wesołych Świąt Wam życzymy
przy wigilijnym stoliku,
krótko tylko przypomnimy
o wieży, gońcu, koniku,
królu, pionkach i królowej,
którzy chętnie w Nowym Roku
podczas rozgrywki szachowej
będą u Waszego boku.
Wesołych Świąt Wam życzymy
przy wigilijnym stoliku,
krótko tylko przypomnimy
o wieży, gońcu, koniku,
królu, pionkach i królowej,
którzy chętnie w Nowym Roku
podczas rozgrywki szachowej
będą u Waszego boku.