XX Mistrzostwa Polski MDK
Zakończyły się trwające od 15-17 listopada Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury. Był to turniej, który pokazał naszym zawodnikom, że warto popracować na przyszły rok, ponieważ zajęliśmy 12 miejsce. Zmagania i uśmiechy juniorów można zobaczyć w galerii.
Fundatorem wyjazdu był Pan Mariusz Kozioł – serdecznie dziękujemy.