Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach szybkich
Znana już w regionie wrocławskim z kilku zwyciężonych turniejów m.in.: Złotej Iglicy i Olimpiady Młodzieży – wczoraj na Mistrzostwach Dolnego Śląska w szachach szybkich – Emilka Kochanowicz zdobyła swój pierwszy medal na turnieju tak wysokiej rangi.
Po ciężkim dniu zmagań wywalczyła brąz, który pięknie komponował się z jej uśmiechem, przyćmiewając tym samym zawodniczki usytuowane wyżej w tabeli.
Gratulujemy sukcesu i życzymy jeszcze lepszych wyników!
Przy blasku naszej Wschodzącej Gwiazdy informacja o rozpoczęciu IV Wrocławskiej Ligi Okręgowej to tylko formalność ukryta w cieniu.
Zatem, 3 listopada zaczęła się I runda tychże rozgrywek, w której nasi seniorzy spotkali się ze składem juniorów. Mamy nadzieję, że był to dobry trening dla Młodych, ponieważ od teraz co dwa tygodnie, aż do połowy lutego – będą próbowali swych sił ze starszymi i bardziej doświadczonymi szachistami.