WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

II Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego

Coraz bliżej do dwóch ważnych wydarzeń, a mianowicie odbywających się 9-11.11.2013 II Mistrzostw Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego oraz trwających od 15-17.11.2013 XX Mistrzostw Polski Młodzieżowych Domów Kultury.

Na te pierwsze pojedziemy autobusem 9 listopada o godzinie 11:30 z dworca PKS jadąc bezpośrednio do Świdnicy gdzie zakwaterujemy się w Domu Wycieczkowym OSIR. Powrót jest zaplanowany 11.11.2013 około godziny 18:00 – pociągiem, dworzec główny PKP.

Wystawiamy dwa składy:
1. Adrian Starościak
2. Damian Urban
3. Tomasz Żyła
4. Małgorzata Kowalik
1. Krzysztof Migdziński
2. Bartosz Klamut
3. Maciej Luboń
4. Patrycja Krzywdzińska

Do Bydgoszczy na Mistrzostwa Polski MDK-ów nie mamy jeszcze ustalonego rozkładu, ale zaraz po jego zorganizowaniu zostanie umieszczona o tym informacja.

Koszty obu imprez pokrywa klub.