II Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Coraz bliżej do dwóch ważnych wydarzeń, a mianowicie odbywających się 9-11.11.2013 II Mistrzostw Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego oraz trwających od 15-17.11.2013 XX Mistrzostw Polski Młodzieżowych Domów Kultury.
Na te pierwsze pojedziemy autobusem 9 listopada o godzinie 11:30 z dworca PKS jadąc bezpośrednio do Świdnicy gdzie zakwaterujemy się w Domu Wycieczkowym OSIR. Powrót jest zaplanowany 11.11.2013 około godziny 18:00 – pociągiem, dworzec główny PKP.
| Wystawiamy dwa składy: | |
| 1. Adrian Starościak 2. Damian Urban 3. Tomasz Żyła 4. Małgorzata Kowalik |
1. Krzysztof Migdziński 2. Bartosz Klamut 3. Maciej Luboń 4. Patrycja Krzywdzińska |
Do Bydgoszczy na Mistrzostwa Polski MDK-ów nie mamy jeszcze ustalonego rozkładu, ale zaraz po jego zorganizowaniu zostanie umieszczona o tym informacja.
Koszty obu imprez pokrywa klub.