WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Mistrzostwa Województwa w Radkowie

Wczoraj wieczorem nasi zawodnicy wrócili z Mistrzostw Województwa i jako WKS Kopernik przeszliśmy „chrzest bojowy”. Niestety zostaliśmy przypięci mocno do muru na tle doświadczonych kadr z innych klubów, aczkolwiek wszyscy dalej mamy głowy podniesione do góry. Zdjęcia zawodników dostępne są w galerii.

Powoli też zaczynamy rozwój w innych szkołach podstawowych (SP 109), gdzie dzieci naprawdę ochoczo ze sobą grają. A jeżeli mowa o podstawówkach, to dostępna jest już klasyfikacja szkół i osób indywidualnych po drugim turnieju II Wrocławskiej Ligi.