WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

II Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli – II turniej

11 października w piątek, w Hali Stulecia odbył się kolejny turniej II Ligii Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Uczestniczyło w nim tym razem 107 osób. Wszystko odbyło się zdecydowanie sprawniej niż na poprzednich zawodach dzięki czemu było troszkę więcej czasu na zrobienie zdjęć, które można obejrzeć w galerii. Na następne zawody zapraszamy 21 listopada.