II Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli – I turniej
Trzynastego w piątek, w Hali Stulecia – miał miejsce pierwszy w tym roku turniej II Ligii Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Wzięło w nim udział 94 zawodników, nie tylko z wrocławskich placówek. Wszystkie nieszczęścia
, które miały miejsce (problem z listami i kojarzeniami, drukarką itp.) zostały groteskowo przypisane przesądom tego dnia. Suma sumarum, zakończyło się jak zwykle pozytywnie i o czasie. Zapraszamy na następne zawody 11 października. W galerii można obejrzeć zwycięzców kilku grup.