Jak WOŚP …gramy jutro dla LIVII
Zapraszam na kameralny i towarzyski turniej szachów już jutro, od 9 do 12 w LO COGITO na wrocławskim rynku.
Zapraszam na kameralny i towarzyski turniej szachów już jutro, od 9 do 12 w LO COGITO na wrocławskim rynku.