Drużynówka w 12 LO.
Do mistrzostw zgłosiło się dziesięć klas. Wygrała 4F. Gratulacje zapraszam do galerii zdjęć.
Do mistrzostw zgłosiło się dziesięć klas. Wygrała 4F. Gratulacje zapraszam do galerii zdjęć.