Dla Niepodległej!
Jak co roku w Świdnicy odbył się ciekawy turniej dla amatorów królewskieh gry, nie mogło nas tam zabraknąć.
Jak co roku w Świdnicy odbył się ciekawy turniej dla amatorów królewskieh gry, nie mogło nas tam zabraknąć.