Dolnośląski finał igrzysk szkolnych
Dzisiaj na stadionie olimpijskim we Wrocławiu w sali VIP odbył się Dolnośląski finał igrzysk dzieci, młodzieży i licealiady. Fantastycznych emocji i wzruszeń dostarczyły wszystkie wrocławskie drużyny, które na każdym poziomie rozgrywek zajęły pierwsze i drugie miejsca.
My najbardziej kibicowaliśmy drużynie zaprzyjaźnionej szkoły SP 71 we Wrocławiu, która fantastycznie w tym sezonie osiągnęła na każdym etapie rozgrywek zasłużone złoto osiągając maksymalną ilość punktów drużynowych!! Serdecznie gratulujemy całej drużynie !!!
Najlepsze wyniki na swoich szachownicach zdobyli:
| Igrzyska Dzieci | Igrzyska Młodzieży | Licealiada |
| 1.Jakub Luberański SP 71 Wrocław | 1. Kacper Werner – SP3 Polkowice | 1. Kacper Grela I LO Bolesławiec |
| 2.Piotr Kejna – SP71 Wrocław | 2. Tomasz Żyła – Gim 13 Wrocław | 2.Michał Hołownia – VII LO Wrocław |
| 3.Bartłomiej Róg – SP Chocianów | 3. Krzysztof Kraszewski – Gim 13 Wrocław | 3. Michał Wróbel – VII LO Wrocław |
| 4. Wiktoria Janikowska – SP11 Jelenia Góra | 4. Weronika Szachniewicz – SP16 Legnica | 4. Agnieszka Dmochowska VII LO Wrocław |
Zwycięzcy Dolnośląskiego finału igrzysk szkolnych
| Igrzyska Dzieci | Igrzyska Młodzieży | Licealiada |
| 1. SP 71 Wrocław | 1. Gimnazjum 13 Wrocław | 1. VII LO Wrocław |
| 2. SP 91 Wrocław | 2. Gimnazjum PWR Wrocław | 2. III LO Wrocław |
| 3. SP3 Bogatynia | 3. SP 3 Polkowice | 3. I LO Legnica |
zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia